KONST / Oljemålningar / Akryl 14886184
nr 1488 6184
Akryl
Oidentifierad konstnär. ”Kv. Östergötland”. Signerad, daterad -86. På duk, 80x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:42:57
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr